Układ wydechowy Delta Race z hom. WE
Różne modele i wzory
Ważne informacje
Układ wydechowy Delta Race z hom. WE Różne modele i wzory
Tłumiki Mivv zostały stworzone do użytku na drogach. Liczne modele nadają motocyklowi szczególny wygląd. Oryginalny układ wydechowy można szybko i w łatwy sposób zastąpić dowolnym modelem Mivv. Tłumiki Mivv zwiększają moc, zmniejszają masę i charakteryzują się niepowtarzalnym dźwiękiem. Wykonane są ze stali, włókna węglowego lub tytanu, przy czym te ostatnie posiadają karbonową końcówkę. Doskonała kompozycja pozwoli na zoptymalizowanie wyglądu motocykla, co sprawi, że jazda na nim sprawi Ci jeszcze większą radość.
W przypadku Mivv Delta Race design i technologia „spotykają się” w tłumiku, którego kształt stopniowo zmienia się ze stożkowego na sześciokątny. Lekkość i wzrost mocy / wydajności to główne cechy tego tłumika, który jest idealny do motocykli typu naked, motard i sportowych.
Oprócz kształtu, istnieje niezliczona ilość szczegółów, które sprawiają, że styl tego tłumika jest wyjątkowy – takich jak karbonowa nakładka, podwójnie nitowany kompleksowy zacisk lub solidnie wykonana tuleja wejściowa zapewniająca najlepszą dokładność sprzęgła. Na tylnym tłumiku znajduje się typowe logo Mivv wykonane za pomocą technologii laserowej.
Wersje:
- Delta Race Stal nierdzewna
- Delta Race Black
- Delta Race Carbon
BL – Black
ST – Stal nierdzewna
TI – Tytan
CB – Carbon
S/O – SlipOn
K/A – Kompletne urządzenie
Więcej informacji na temat praw do homologacji i konserwacji produktu można znaleźć w sekcji „Dokumenty”.
Technologia MotoGP przeniesiona na ulice!
Każdy, kto chce produkować układy wydechowe stosowane w produkcji seryjnej Ducati, musi dysponować odpowiednią wiedzą i spełniać najwyższe wymagania jakościowe. MIVV to robi. Ale na szczęście nie tylko to: Włosi wykorzystują swoje nagromadzone doświadczenie także do produkcji systemów doposażeniowych do wielu modeli motocykli. W grę wchodzi przy tym nie tylko kompetencja techniczna i najlepsze materiały, ale także typowo włoski design. Krótko mówiąc: części nie tylko dobrze brzmią, ale i świetnie wyglądają.
Nowoczesne akcesoria samochodowe różnego rodzaju są obecnie często opatrzone ważnym w całej europie znakiem homologacji E. Znak homologacji E, będący kombinacją cyfr i liter, jest wyraźnie widoczny na produkcie i zawiera informacje o atestowanym obszarze zastosowania, kraju, w którym przeprowadzono badanie oraz, w stosownych przypadkach, o typie pojazdu, dla którego ważna jest homologacja. Na przykład homologacja WE dla układów wydechowych zawsze związana jest z konkretnym typem pojazdu, a homologacja oświetlenia obowiązuje dla całym grup pojazdów, np. motocykli.
Ustawodawca ustanowił ten znak homologacji samodzielnym dowodem legalności, tzn. homologacja nie wymaga formy pisemnej ani wpisania do dokumentów przez stację kontroli TÜV. Podczas montażu należy natomiast zawsze przestrzegać obowiązujących przepisów StVZO (niemieckiego prawa o ruchu drogowym).
W przypadku kontroli drogowej lub wizyty na stacji kontroli TÜV właściciel pojazdu spełnia swój obowiązek przedstawienia dowodu homologacji poprzez okazanie znaku homologacji. Następnie osoba dokonująca kontroli może sprawdzić znak homologacji za pośrednictwem KBA (Federalnego Urzędu ds. Ruchu Drogowego) we Flensburg, który oferuje weryfikację wszystkich znaków.
Nierdzewna stal szlachetna to termin zbiorczy obejmujący stale nierdzewne. W przeciwieństwie do stali niestopowych wykazują one znacznie lepszą odporność na korozję. Stale nierdzewne są odporne na starzenie, higieniczne, odporne na promieniowanie UV, gnicie i pękanie, nietoksyczne i przyjazne dla środowiska. Nie ulegają one zniszczeniu i nawet po kilkudziesięciu latach mogą zostać całkowicie poddane recyklingowi. Od czasu wynalezienia stali nierdzewnej w 1912 r. producenci i przetwórcy używają różnych nazw handlowych takich jak V2A, V4A, NIROSTA, Remanit czy Cromargan, przy czym nazwy te często mają zastosowanie tylko do niektórych obszarów.
Samo "stal szlachetna" niekoniecznie oznacza stal nierdzewną - do grupy stali szlachetnych zalicza się także stal konstrukcyjną, stal łożyskową, stal szybkotnącą i stal narzędziową o zasadniczo innych właściwościach użytkowych.
PIELĘGNACJA I KONSERWACJA:
Podobnie jak wszystkie inne materiały, stal szlachetną należy regularnie czyścić. Aby produkt długo zachował swoją wartość, należy poddawać go odpowiedniej, regularnej pielęgnacji, zwłaszcza po jeździe w słonym powietrzu (w okolicach wybrzeża).
W narożnikach, na krawędziach i złączach śrubowych łatwo gromadzi się woda, która może prowadzić do korozji. Miejsca te należy więc starannie czyścić, w razie potrzeby odkręcając dodatkowo śruby.
Nie pozwalaj, aby zardzewiałe elementy stalowe dotykały stali szlachetnej. Może to powodować "przechodzenie" rdzy z jednej stali na drugą.
Wyprodukowano we Włoszech
Aby upewnić się, że Twoja oparta na faktach i zgodna z prawdą recenzja przyniesie korzyści wszystkim czytelnikom, prosimy o przestrzeganie poniższych zasad.
- Oceniaj tylko te produkty, których osobiście używałeś zgodnie z przeznaczeniem.
- Uzasadnij swoją pozytywną i negatywną ocenę. Tylko w ten sposób inni klienci mogą odnieść korzyści, a my możemy w razie potrzeby udoskonalić produkt.
- Prosimy nie kopiować treści, które zostały już opublikowane gdzie indziej. Tutaj liczy się Twoje osobiste doświadczenie.
- Ochrona danych: Prosimy nie pisać w swojej recenzji adresów, numerów telefonów, adresów URL ani nawet nazw osób trzecich (osób lub firm), adresów własnych lub osób trzecich.
- Nie porównuj swojej oceny produktu z asortymentem produktów stron trzecich. Niezależnie od tego, czy ocenisz je pozytywnie, czy negatywnie, Ty lub my jako operator tego sklepu internetowego naruszylibyśmy prawo konkurencji.
Uczciwe zasady: Przestrzegaj tych zasad, abyśmy nie musieli skracać Twojej recenzji ani całkowicie jej usuwać.
Twoja ocena produktu została zapisana. Zostanie wyświetlona za kilka minut
Czy na pewno chcesz anulować swój wpis?