GAZZINI KIER. SPORT VA
ST. SZL., UNIWERS., H. T.
Ważne informacje
GAZZINI KIER. SPORT VA ST. SZL., UNIWERS., H. T.
No, no, to naprawdę świetny sprzęt! *Sport VA 0401* to zaprojektowana w firmie gazzini kierownica motocyklowa z wysokogatunkowego stopu stali szlachetnej, która wyróżnia się poprzez swój piękny, matowo-błyszczący design oraz wyjątkową stabilność i sztywność. Oczywiście z homologacją typu na Niemcy! Tym samym z modelem gazzini *Sport VA 0401* oferta sklepu Louis obejmuje w końcu kierownicę ze stali szlachetnej do motocykli typu streetbike oraz niezliczonych "normalnych" motocykli.
- Materiał: wysokogatunkowy stop stali szlachetnej, stal VA
- Wymiary (szer. x wys. x głęb.): 761 x 71 x 150 mm
- Średnica: 22 mm
- Grubość ścianki: 2,0 mm
- Z homologacją typu na Niemcy do wielu modeli motocykli
Lista pasujących motocykli
gazzini - pasja do sztuki inżynierii i ponadczasowy design w połączeniu z wysokimi wymaganiami w zakresie funkcjonalności i najlepszymi materiałami. Produkty, które wzajemnie się uzupełniają. Nie tylko podkreślają wyjątkowy wygląd motocykla, ale wręcz go potęgują. To zasługa dwóch czynników: dopracowania szczegółów i doskonałej jakości. Do tego dochodzi modułowy charakter, dzięki którym produkty sprawdzają się praktycznie w każdych warunkach. Dlatego bądźcie wybredni. Bądźcie kreatywni. Zmieniajcie swoje motocykle tak, jak chcecie - dzięki gazzini!
Nierdzewna stal szlachetna to termin zbiorczy obejmujący stale nierdzewne. W przeciwieństwie do stali niestopowych wykazują one znacznie lepszą odporność na korozję. Stale nierdzewne są odporne na starzenie, higieniczne, odporne na promieniowanie UV, gnicie i pękanie, nietoksyczne i przyjazne dla środowiska. Nie ulegają one zniszczeniu i nawet po kilkudziesięciu latach mogą zostać całkowicie poddane recyklingowi. Od czasu wynalezienia stali nierdzewnej w 1912 r. producenci i przetwórcy używają różnych nazw handlowych takich jak V2A, V4A, NIROSTA, Remanit czy Cromargan, przy czym nazwy te często mają zastosowanie tylko do niektórych obszarów.
Samo "stal szlachetna" niekoniecznie oznacza stal nierdzewną - do grupy stali szlachetnych zalicza się także stal konstrukcyjną, stal łożyskową, stal szybkotnącą i stal narzędziową o zasadniczo innych właściwościach użytkowych.
PIELĘGNACJA I KONSERWACJA:
Podobnie jak wszystkie inne materiały, stal szlachetną należy regularnie czyścić. Aby produkt długo zachował swoją wartość, należy poddawać go odpowiedniej, regularnej pielęgnacji, zwłaszcza po jeździe w słonym powietrzu (w okolicach wybrzeża).
W narożnikach, na krawędziach i złączach śrubowych łatwo gromadzi się woda, która może prowadzić do korozji. Miejsca te należy więc starannie czyścić, w razie potrzeby odkręcając dodatkowo śruby.
Nie pozwalaj, aby zardzewiałe elementy stalowe dotykały stali szlachetnej. Może to powodować "przechodzenie" rdzy z jednej stali na drugą.
Niemiecka "Allgemeine Betriebserlaubnis (ABE)" (ogólna homologacja typu) uprawnia do używania określonych akcesoriów w modelach pojazdów wymienionych w świadectwie homologacji. Decydujący dla identyfikacji pojazdu jest przy tym skrót typu, a nie nazwa handlowa. Świadectwo homologacji należy mieć przy sobie podczas jazdy i okazać je na żądanie w przypadku kontroli drogowej lub badania okresowego pojazdu.
Akcesoria z ABE nie muszą być wpisywane do dokumentów pojazdu. Jeżeli jednak nie chcesz zawsze nosić przy sobie certyfikatu, możesz ubiegać się w TÜV o dokonanie (za odpłatą) takiego wpisu.
Jeżeli akcesoria mają być użyte w pojeździe, który nie jest wymieniony w ABE, konieczne jest uzyskanie homologacji indywidualnej. Wytrzymałość i bezpieczeństwo w ruchu drogowym samego produktu potwierdza ABE, ale kontroler musi zdecydować we własnym zakresie, czy produkty nadaje się do użytku w danym pojeździe.
Hulajnoga elektryczna z ABE posiada niemiecką homologację typu, co oznacza, że dany pojazd spełnia wszystkie istotne wymogi homologacyjne eKFV (Elektrokleinstfahrzeuge-Verordnung, Rozporządzenie w sprawie udziału minipojazdów elektrycznych w ruchu drogowym). Ponadto obowiązuje wymóg ubezpieczenia i zakaz używania hulajnóg elektrycznych na chodnikach. Jazda jest dozwolona tylko na ścieżkach rowerowych i drodze (w przypadku braku ścieżki rowerowej). Minimalny wiek uprawniający do prowadzenia hulajnogi to 14 lat. Prawo jazdy i noszenie kasku nie jest wymagane, ale stanowczo zalecane. Na hulajnodze elektrycznej można jeździć wyłącznie samodzielnie.
Aby upewnić się, że Twoja oparta na faktach i zgodna z prawdą recenzja przyniesie korzyści wszystkim czytelnikom, prosimy o przestrzeganie poniższych zasad.
- Oceniaj tylko te produkty, których osobiście używałeś zgodnie z przeznaczeniem.
- Uzasadnij swoją pozytywną i negatywną ocenę. Tylko w ten sposób inni klienci mogą odnieść korzyści, a my możemy w razie potrzeby udoskonalić produkt.
- Prosimy nie kopiować treści, które zostały już opublikowane gdzie indziej. Tutaj liczy się Twoje osobiste doświadczenie.
- Ochrona danych: Prosimy nie pisać w swojej recenzji adresów, numerów telefonów, adresów URL ani nawet nazw osób trzecich (osób lub firm), adresów własnych lub osób trzecich.
- Nie porównuj swojej oceny produktu z asortymentem produktów stron trzecich. Niezależnie od tego, czy ocenisz je pozytywnie, czy negatywnie, Ty lub my jako operator tego sklepu internetowego naruszylibyśmy prawo konkurencji.
Uczciwe zasady: Przestrzegaj tych zasad, abyśmy nie musieli skracać Twojej recenzji ani całkowicie jej usuwać.
Twoja ocena produktu została zapisana. Zostanie wyświetlona za kilka minut
Czy na pewno chcesz anulować swój wpis?