Topcase z aluminium Givi Trekker
Srebrny, 58 litrów, Monokey
Ważne informacje
Topcase z aluminium Givi Trekker Srebrny, 58 litrów, Monokey
Nowy topcase Trekker Outback z aluminiową strukturą i aluminiowymi profilami.
Topcase o pojemności 58 litrów jest w stanie pomieścić dwa kaski integralne lub modułowe. Dla miłośników wersji all-black dostępna jest seria TREKKER OUTBACK Black Line z aluminiową strukturą w całości pokrytą czarnym lakierem (nr kat. 10029044).
Płaska pokrywa i cztery pętelki, w które wyposażony jest topcase OUTBACK, dają możliwość mocowania przedmiotów i toreb również na pokrywie.
W zestawie znajduje się mata z miękkiego materiału, która jest umieszczona na dnie kufra w celu amortyzowania wstrząsów i wibracji podczas jazdy.
Dane:
Wymiary (szer. x wys. x gł.): ok. 55 x 32 x 45 cm
Zamów już teraz odpowiednią torbę wewnętrzną (nr kat. 10029045), aby zadbać o porządek we wnętrzu swojego topcase'a!
Firma Givi została założone w 1978 r. przez Giuseppe Visenziego w Brescii w północnych Włoszech. Od tego czasu firma urosła do rangi jednego z największych dostawców akcesoriów motocyklowych. Włoska elegancja, przemyślana funkcjonalność, wysoka jakość wykonania i korzystny stosunek jakości do ceny sprawiają, że klienci naszego sklepu doskonale oceniają produkty Givi.
Aby upewnić się, że Twoja oparta na faktach i zgodna z prawdą recenzja przyniesie korzyści wszystkim czytelnikom, prosimy o przestrzeganie poniższych zasad.
- Oceniaj tylko te produkty, których osobiście używałeś zgodnie z przeznaczeniem.
- Uzasadnij swoją pozytywną i negatywną ocenę. Tylko w ten sposób inni klienci mogą odnieść korzyści, a my możemy w razie potrzeby udoskonalić produkt.
- Prosimy nie kopiować treści, które zostały już opublikowane gdzie indziej. Tutaj liczy się Twoje osobiste doświadczenie.
- Ochrona danych: Prosimy nie pisać w swojej recenzji adresów, numerów telefonów, adresów URL ani nawet nazw osób trzecich (osób lub firm), adresów własnych lub osób trzecich.
- Nie porównuj swojej oceny produktu z asortymentem produktów stron trzecich. Niezależnie od tego, czy ocenisz je pozytywnie, czy negatywnie, Ty lub my jako operator tego sklepu internetowego naruszylibyśmy prawo konkurencji.
Uczciwe zasady: Przestrzegaj tych zasad, abyśmy nie musieli skracać Twojej recenzji ani całkowicie jej usuwać.
Twoja ocena produktu została zapisana. Zostanie wyświetlona za kilka minut
Czy na pewno chcesz anulować swój wpis?