motogadget
STACYJKA RFID
STACYJKA RFID
Art. No. 10056856
Ważne informacje
640,23 zł 1
Zawartość Twojego koszyka:
Opis
STACYJKA RFID STACYJKA RFID
Podchodzisz do motocykla i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki uruchamiasz silnik. Wita Cię przyjemny dźwięk Twojej maszyny. Magia? Nie, raczej bezdotykowa, cyfrowa blokada zapłonu *mo.lock NFC* od Motogadget. Zastępuje ona mechaniczną blokadę zapłonu i jej elektryczną funkcję przełączania. Zbliżając się do blokady *mo.lock NFC*, odpowiedni kluczyk włącza lub wyłącza zapłon bezdotykowo, w odległości ok. 40 mm. Komunikacja bliskiego zasięgu (NFC) to nazwa technologii, która to umożliwia i, w przeciwieństwie do pilotów radiowych, jest wyjątkowo odporna na manipulacje. Każdy klucz jest unikalny dzięki cyfrowemu kodowi. Motogadget *mo.lock NFC* zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i wygodę dla Ciebie i Twojego motocykla. Po instalacji można zapomnieć o zwykłej blokadzie zapłonu, a kluczyki nie są już potrzebne. Technologia NFC jest odporna na manipulacje.
1 x Motogadget *mo.lock NFC*
2 x klucz cyfrowy
Materiał połączeniowy
- bezdotykowa, cyfrowa stacyjka i „kluczyk” przełącza całą sieć pokładową za pośrednictwem przekaźnika
- każdy „kluczyk” ma unikalny kod
- System nie podlega zużyciu mechanicznemu
- Kluczyki nie wymagają baterii i dlatego nie mogą ulec awarii
- brak możliwości przeciążenia lub przypalenia styków dzięki pośredniemu przełączaniu przez przekaźnik obciążenia 40 A
- kompaktowa konstrukcja, możliwość ukrytego montażu w wielu miejscach na motocyklu
- mo.lock NFC jest pokryty niepalnym duroplastem, dzięki czemu jest w 100% odporny na wodę i wibracje (IP69)
- Klucze są małe (30 mm średnicy) i lekkie (2 g)
- do mo.lock można przyuczyć dodatkowe klucze
- odległość przełączania wynosząca ok. 40 mm zapewnia bezdotykowe, wygodne włączanie i wyłączanie, ale wyklucza niezamierzone uruchomienie
- zintegrowana dioda LED RGB wskazuje stan *mo.lock NFC* podczas użytkowania i programowania nowych kluczy
- aby chronić akumulator pojazdu, *mo.lock NFC* automatycznie zmniejsza prąd w trybie czuwania w 3 etapach (3,2 mA - 1,5 mA - 0,75 mA), gdy nie jest używany
- nie należy używać urządzenia Motogadget *mo.lock NFC* w połączeniu z immobilizerem. Należy zapytać sprzedawcę, czy immobilizer w motocyklu można wyłączyć
1 x Motogadget *mo.lock NFC*
2 x klucz cyfrowy
Materiał połączeniowy
Manufacturer: Motogadget GmbH | Wollenberger Straße 4 I/J | 13053 Berlin | Germany | +49 3069004100 | shop@motogadget.de | www.motogadget.com
Informacja producenta: motogadget
Jeśli interesujesz się trochę tematem customizacji motocykli, na pewno znasz firmę motogadget. Berliński producent w krótkim czasie osiągnął niemalże kultowy status dzięki swoim znakomicie wykonanym instrumentom. Wynika to nie tylko z doskonałej funkcjonalności produktów, ale przede wszystkim z niezwykle schludnego wzornictwa, wysokiej jakości materiałów, świetnego wykonania i absolutnej niezawodności.
Dokumenty
Opinie
Wystaw recenzję dotyczącą: STACYJKA RFID
Warunki korzystania
Tutaj oferujemy możliwość oceniania produktów zakupionych od Louis i publicznego ogłaszania swoich doświadczeń z nimi.
Aby upewnić się, że Twoja oparta na faktach i zgodna z prawdą recenzja przyniesie korzyści wszystkim czytelnikom, prosimy o przestrzeganie poniższych zasad.
Aby upewnić się, że Twoja oparta na faktach i zgodna z prawdą recenzja przyniesie korzyści wszystkim czytelnikom, prosimy o przestrzeganie poniższych zasad.
- Oceniaj tylko te produkty, których osobiście używałeś zgodnie z przeznaczeniem.
- Uzasadnij swoją pozytywną i negatywną ocenę. Tylko w ten sposób inni klienci mogą odnieść korzyści, a my możemy w razie potrzeby udoskonalić produkt.
- Prosimy nie kopiować treści, które zostały już opublikowane gdzie indziej. Tutaj liczy się Twoje osobiste doświadczenie.
- Ochrona danych: Prosimy nie pisać w swojej recenzji adresów, numerów telefonów, adresów URL ani nawet nazw osób trzecich (osób lub firm), adresów własnych lub osób trzecich.
- Nie porównuj swojej oceny produktu z asortymentem produktów stron trzecich. Niezależnie od tego, czy ocenisz je pozytywnie, czy negatywnie, Ty lub my jako operator tego sklepu internetowego naruszylibyśmy prawo konkurencji.
Uczciwe zasady: Przestrzegaj tych zasad, abyśmy nie musieli skracać Twojej recenzji ani całkowicie jej usuwać.
Dziękujemy!
Twoja ocena produktu została zapisana. Zostanie wyświetlona za kilka minut
Twój poprzedni wpis zostanie usunięty!
Czy na pewno chcesz anulować swój wpis?
Wszystkie warianty
Masz pytania?
+500 marki
2-letnie prawo do zwrotu
Szybka dostawa
Zwrot gratis